İlk canlı sanal etkinlik: SIKORA CONNECT'in büyük başarısı

İlk canlı sanal etkinlik:  SIKORA CONNECT'in büyük başarısı

SIKORA CONNECT canlı yayında üç gün boyunca , 68 ülkeden yaklaşık 1.000 ziyaretçi katılımı gerçekleşti. Teknik ürün ve hizmet sunumlarının yanı sıra araştırma ve geliştirmeyle ilgili kısa anlatma ve çeşitli konularla şekillendirilen etkinlikte sunumu yapan Weihua Wang rehberlik etti. Kablo endüstrisinde tanınmış makine üreticileri ile gelecekteki trendler hakkında uzman tartışmaları özel bir efekt oldu. Ayrıca, dünya çapındaki 14 SIKORA ofisleriyle canlı bağlantılar büyük ilgi gördü ve etkinlik boyunca büyük katılım sağlandı. Seyirciler programda ortalama 1 saat 20 dakika kaldı.


"SIKORA CONNECT ile ürünlerimiz ve mevcut projelerimiz hakkında fikir vermeyi başardık ve müşterilerimizle iletişimlere sanal formatta da odaklanmayı başardık. Canlı yayındaki Soru-Cevap oturumları ve sohbet işlevi aracılığıyla sunumlarımıza 100'den fazla müşteri sorusu aldık. SIKORA Kurumsal İletişim Müdürü Katja Giersch, "sanal bir alışverişin kesinlikle arzu edildiğini, büyük ilgi gördüğünü ve müşteri iletişiminde mükemmel çalıştığını gösteriyor" dedi.. 


Sanal format,  SIKORA'nın gelecektedeki iletişimi etkilemeye devam edecek. Ancak, dijital çözümlerin tamamen kişisel bağlantıların yerini alamayacağı da açıktır. Bu nedenle, SIKORA müşteri iletişiminde sanal bir etkinlik kombinasyonunu takip etmeye devam edecektir ve yerini almıştır.


SIKORA CONNECT'e canlı olarak katılamayanlar, etkinlik sayfalarını www.connect.sikora.net ziyaret etme ve "Oturum Kaydı" altında tüm ekleri görüntüleme fırsatına sahipler.