5 Ekim 2023 Perşembe

UPCAST

UPCAST

Upcast OY, sürekli döküm teknolojisi UPCAST®’in tek tedarikçisidir
First in upcasting

UPCAST® döküm işlemi, çeşitli uygulamalara yönelik en yüksek kalite Bakır çubuk ve boru üretir. İleri kontrol sistemi aracılığıyla kolay çalıştırma ile basit, güvenilir ve uygun maliyetli bir süreçtir ve optimize enerji tüketimi, sonunda para tasarrufu sağlar. UPCAST® işlemi farklı boyutlardaki çubukları aynı anda bile döküm yapmanıza imkan sağlar ve hem üretim çıktısı hem de ürün karışımı piyasanın günlük taleplerine göre kolayca ayarlanabilir.
UPCAST® hatları, her bir müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
UPCAST® hatları birçok demir dışı malzemenin dökümü için oldukça uygundur, temel uygulamalar saf OF bakır ve bakır bazlı alaşımların yanı sıra diğer demir dışı metallerinkilerdir. UPCAST OY aynı zamanda, herkesin bildiği üzere günümüz çevresinde gittikçe daha fazla önem kazanan, gerki dönüştürülmüş malzeme kullanan, sürekli dökümhattı çözümü sunan ilk şirketlerden biridir.
Hatlar, hem tekli hem de çift yanma odalı konfigürasyonlarında geniş bir kapasite aralığı için mevcuttur.
UPCAST Müşteri Hizmetleri Ekibi, orijinal UPCAST® yedek parçalarını ve sarf malzemelerini size sunmanın yanı sıra servis veya talimat gerektiren herhangi bir konuda taleplerinizi cevaplamaya hazırdır. Mevcut UPCAST® UPtime bakım yazılımı, müşterilerin gerekli bakım işlemlerinin kolaylıkla gerçekleştirmelerine yardımcı olacaktır.