10 Aralık 2023 Pazar

SİKORA

SİKORA

SIKORA'nın Satış, Pazarlama ve Servisten sorumlu yeni bir geçici Yöneticisi var

SIKORA AG'de şu anki Satış Direktörü görevine ek olarak, Holger Lieder Pazarlama ve Servis alanlarının geçici sorumluluğunu da üstleniyor. Bu işlevde doğrudan CEO Dr. Christian Frank'a bağlıdır.
Daha önce İcra Kurulu Üyesi olarak Satış, Pazarlama ve Servis alanlarından sorumlu olan Dr. Jörg Wissdorf, yeni profesyonel uğraşlara yönelecektir. “Dr. Wissdorf'a son iki buçuk yıldaki özenli çalışması için teşekkür ederiz. Önemli değişim süreçlerini başlatmış ve birçok projeyi başarıyla hayata geçirmiştir. Kendisine kişisel ve profesyonel olarak en iyi dileklerimizi sunarız”, dedi SIKORA AG İcra Kurulu Başkanı Prof. Thomas Sikora.
Holger Lieder, Satış alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve SIKORA teknolojileri ve pazar gereksinimleri hakkında kapsamlı bir teknik anlayışa sahiptir. “Holger Lieder ile şirket içinde çok deneyimli bir yöneticiyi bu ara dönem sorumluluğu üstlenmek için kazanabildiğimizden çok mutluyuz”, diyor Prof. Sikora. “Bay Lieder, müşterileri ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve tüm iş alanlarındaki başarılı ilerleme ve büyümenin onun yönlendirmesi altında devam edeceğine inanıyoruz” diye ekledi Prof. Sikora.
SIKORA, büyüme stratejisini takip edecek ve yenilikçi teknolojilerin yeni gelişmelerini destekleyecektir. Böylece müşteri ve onun ihtiyaçları, şirket için tüm faaliyetlerin odak noktasıdır.