20 Mart 2023 Pazartesi

Sikora

Sikora

SIKORA, kablolarda tek katman ölçümü için yeni X-RAY 6000 PURE cihazını piyasaya sundu
Ekstrüzyon hatlarında X-Ray teknolojisi ile kalite kontrol

SIKORA X-Ray ölçüm sistemlerini güvenilir ve emniyetli bir şekilde tüm dünyada 20 yılı aşkın bir süredir kullanmaktadır ve bilinmektedir. SIKORA tek katmanlı ürünler için X-RAY 6000 PURE cihazını geliştirdi. Yeni X-RAY 6070 PURE ve X-RAY 6120 PURE modelleri, sırasıyla 6 ila 65 mm ve 10 ila 110 mm arasındaki kabloların et kalınlığını ölçmek için piyasaya sunulmuştur.

Tek katmanlı ürünlerin yanı sıra çok katmanlı birçok kablonun toplam et kalınlığı da ölçülebilir. Yüksek çözünürlüklü 15" dokunmatik ekrana sahip bir ekran sistemi olan ECOCONTROL PURE ile birlikte, ölçülen değerler daha fazla analiz için net bir şekilde bilgileri gösterir. SIKORA, üç katmana kadar ölçüm yapmak için ise X-RAY 6000 PRO'yu sunuyor.

X-RAY 6000 PURE uygun maliyetli ve geleneksel ölçüm teknolojilerine göre güvenli ve güçlü bir alternatiftir. Sistem, et kalınlığının sürekli kontrol edilmesini ve minimum tolerans değerine indirilmesine sağlar. Otomatik kontrol ile boyutları, marjları art arda azaltılabilir ve spesifikasyonlar dahilinde, güvenli değerlerde tutar. Hammadde tasarrufu ile birlikte kalite güvencesi ve verimlilikte önemli bir artış sağlar.