17 Mayıs 2022 Salı

Mikrotek – Kaliteli, Hassas Kalıpların Güvenilir Adı

Mikrotek – Kaliteli, Hassas Kalıpların Güvenilir Adı 

Elmas Kalıpları

COVID, görünmez bir fenomenin bütün dünyayı nasıl durma noktasına getirme potansiyeli olduğunu dünyaya gösterdi. Büyüklük fark etmiyor bu yaşanılanlardan ders almak lazım. Yalnızca etki etme potansiyeli önem taşır. Böyle bir etkiden kendini koruyabilenler galip gelecektir.

Kablo ve tellere gelince bütün girdiler son derece önemlidir. Bunların en küçük bileşeni tel çekme kalıbıdır. Bileşenin küçük olması önemini azaltmaz. Hatta ne kadar küçük olursa çıktının kalitesi ve verimliliği üzerindeki etkisi o kadar büyüktür.

Mikrotek Hindistan’da planlama ve tasarım son kullanım üzerine odaklanmak ilr başlar. Mikrotek kesintisiz üretim, firesiz prova çizimi, çizim hızı ve sonuç olarak çıkan tel çekimi kalitesinin önemini iyi bilmektedir. Dolayısıyla her uygulamaya cevap veren geniş bir kalıp yelpazesi tasarlayıp yarattık. Gerek alüminyum tel için 0.051mm, çelik tel için 0.180 mm veya bakır tel için 0.193 mm gerekse 18.00 mm tel sıkıştırma kalıpları, kalitenin tutarlılığı kalıbı o kadar kaliteli yapmaktadır ki kullanıcı hiç endişe etmeden sürpriz veya beklenmedik bir durumla karşılaşmadan tamamlar.

Mikrotek’in dünya çapında öncü firmaların tercihi olmasını sağlayan ana neden kalite, güvenilirlik, etik ve çok yönlü olmaya bağlılığıdır. Mikrotek’in  Arge çalışmaları her zaman ürünlerini daha güçlü, daha yenilikçi ve daha ekonomik olması yönünde ilerletmektedir. Mikrotek olarak son 30 yılda bizleri 10 misli büyüten ve bizi destekleyen müşterilerimize minnettarız.