SIKORA Alman orta ölçekli şirketler arasında İLK 100de yer alıyor

SIKORA’nın CEO'su Dr. Christian Frank şöyle dedi: “Bu yıl da “İLK 100” arasında olduğumuz için çok mutluyum. Ödül, Alman orta ölçekli şirketlerin seçkinlerine ait olduğumuzu bir kere daha gösterdi.” Yenilikçi ölçüm, kontrol, inceleme ve sınıflandırma teknolojileri alanında önemli trendler belirleyip lider bir rol oynuyoruz. Özellikle 61. sıradan 18’e yükseldiğimiz için gurur duyuyorum. Bremen'deki meslektaşlarımızın yanı sıra dünyanın her yerindeki iştiraklerimize özel teşekkürlerimi sunarım. Bu sonucu onların başarıları mümkün kıldı. Küresel satış ve servis ağımızı genişletmenin ve Bremen’deki lokasyonumuzda eş zamanlı araştırma, geliştirme ve üretim yoğunluğunun yanı sıra teknik yeniliklere odaklanarak, gelecek ve sürekli büyüme için koşullar yaratıyoruz.

Yıllık cirosu 10 milyon ila 1 milyar Euro arasında olan tüm sektörlerden 4.000'den fazla şirket Munich Strategy Group tarafından değerlendirildi. “İLK 100” şirket, uzun vadeli büyüme ve karlılıklarına göre belirlendi. Seçimin temeli, şirketlerin son beş yıldaki performansıydı.
SIKORA 1973 yılında Harald Sikora tarafından kuruldu ve bugün tel ve kablo, hortum ve boru, levha ve optik fiber, metal ve plastik endüstrileri için ölçüm ve kontrol teknolojisi alanında lider bir üretici ve tedarikçidir. Dünya çapında yaklaşık 300 çalışanı, 14 uluslararası ofisi ve 30'dan fazla bölge temsilcisiyle orta ölçekli şirket müşterilerine yenilikçi ürün çözümleri ve uzman hizmet sunmaktadır. Ölçüm ve kontrol sistemleri yalnızca Bremen / Almanya'daki genel merkezde yapılır. Yenilik, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti SIKORA AG'deki günlük faaliyetleri tanımlar.