20 Mart 2023 Pazartesi

SIKORA “İLK 100” orta ölçekli Alman şirketleri listesinde 10. sırada yer alıyor

SIKORA “İLK 100” orta ölçekli Alman şirketleri listesinde 10. sırada yer alıyor

SIKORA’nın CEO’su Dr. Christian Frank: “Bu yıl da İlk 100’ün içinde olduğumuz için çok mutluyum. Yenilikçi ölçüm, kontrol, muayene ve ayrıştırma teknolojileri alanında, önemli trendler belirleyerek öncü bir rol oynuyoruz. 18. sıradan 10. sıraya yükseldiğimiz için özellikle gurur duyuyorum. Bu noktada Bremen'deki çalışma arkadaşlarımıza ve dünya .çapındaki iştiraklerimize çok özel teşekkürlerimi sunuyorum.”
Münih Strateji Grubu, 10 milyon ila 1 milyar Euro arasında yıllık satışı olan tüm sektörlerden 4.000 şirketi değerlendirdi. “İLK 100” şirket uzun vadeli büyüme ve kazanç gücüne göre belirlendi.. Bu seçimde temel alınan şirketlerin son beş yıldaki performansıdır. Değerlendirme 5 yıllık bir süreyi kapsar.
1973 yılında Harald Sikora tarafından kurulan SIKORA bugün tel ve kablo, hortum ve boru,  ve plastik endüstrilerinin önde gelen ölçüm ve kontrol teknolojisi üreticisi ve tedarikçisidir. Dünya çapında yaklaşık 350 çalışanı, 15 uluslararası iştiraki ve 30’dan fazla bölgesel temsilci ofisiyle bu orta ölçekli şirket müşterilerine yenilikçi ürün çözümleri ve yetkin hizmet sunmaktadır. Ölçüm ve kontrol sistemleri sadece Berlin, Almanya’daki genel merkezde yapılmaktadır. Yenilikçi güç, ürünlerin kalitesi ve tüm faaliyetlerin müşterilerin gereksinimlerine yönelik olması, SIKORA AG'nin günlük çalışmasını belirler.