17 Mayıs 2022 Salı

Wire&Tube Düsseldorf Fuarı

Wire&Tube Düsseldorf Fuarı

Wire&Tube Düsseldorf Fuarı 20 - 24 Haziran 2022 tarihine ertelendi

Dünyanın en önemli sanayi fuarları arasında yer alan Wire&Tube Düsseldorf, Omicron pandemisi nedeni ile 20-24 Haziran 2022 tarihine ertelendi. Fuar 2020 yılında iptal edilmişti.
Fuar şirketi erteleme kararının katılımcı ve ilgili derneklerle istişare edilerek alındığını belirten bir açıklama yayınladı. Açıklamada şu bilgiler yer aldı: “Messe Düsseldorf, ilgili ortaklar ve derneklerle istişare edilerek Wire&Tube fuarının 20-24 Haziran 2022'ye ertelenmesi kararını aldı. Hızla yayılan Omicron varyantı, Düsseldorf ticaret fuarı takviminde başlangıçta 9 ila 13 Mayıs için planlanan Wire&Tube fuarının yeniden planlanmasına neden oldu.”

Messe Düsseldorf CEO'su Wolfram N. Diener, yeni fuar tarihlerinin desteklendiğine vurgu yaptı. Diener: "Katılımcılarımız arasındaki görüş şudur: Wire&Tube fuarını istiyoruz ve ihtiyacımız var ama en büyük başarı ihtimalini vaat eden bir zamanda. İlgili ortaklar ve derneklerle birlikte yaz başı dönemi bunun için ideal bir dönem olarak görüyoruz. Sadece enfeksiyon salgınının yatışmasını değil, aynı zamanda daha fazla insanın ülkeye girip yer almasını bekliyoruz. Bu, ziyaretçilerin yanı sıra fuar şirketlerinin de Covid-19'dan açıkça daha az etkilenen bir ortamda işlerini yapabilecekleri anlamına geliyor."