UPCAST

Sürekli Müşteri Hizmetleri  "UPCAST"

İsmo Rossi
Upcast® Müşteri Hizmetleri Müdürü

UPCAST® Müşteri Hizmetleri, UPCAST® hattınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak üzere teknik servis, yedek parça ve sarf malzeme sağlar. UPCAST® ekibi üretime ve bakıma dair zorluklar konusunda derin bir anlayışa sahiptir ve bu nedenle her tür teknik konuda yardım için hazırdır. Sizlere telefon, e-posta, uzaktan erişim sistemi aracılığıyla veya tesisinizi ziyaret ederek yardımcı olabiliriz. Ayrıca yeni UPCAST®UPtime bakım yazılımı döküm hatlarının bakımına netlik getiriyor.

UPCAST® OY döküm hattınızın güvenilir ve düşük maliyetle çalışmasını sağlayan orijinal UPCAST® yedek parçaları ve sarf malzemelerinin özel kaynağıdır. 24 saat içinde ve acil durumlarda aynı iş günü içinde bile gönderime hazır, iyi bir yedek parça ve sarf malzemesi stoğu bulunduruyoruz. 

UPCAST® hatları modüler yapıları sayesinde genişletilebilir ve güncellenebilir. Sürekli ürün gelişimimiz sayesinde birçok bileşen en yeni teknolojiyle değiştirilebilir. Ayrıca, kapasitenizi artırmanız gerekiyorsa ya da hammadde olarak bakır hurdayı kullanmaya başlamak isterseniz, sizlere çözümü sunabiliriz. UPCAST® hattınızı yükselterek üretimde düşük maliyetli bir gelecek sağlarsınız.