20 Mayıs 2024 Pazartesi

pwm

pwm

PWM'nin en çok satan EP500
filmaşin ve çubuk kaynak makinası Wire 2022'de sergileniyor


İngiliz şirketi PWM (Pressure Welding Machines) Ltd, Wire 2022'de (Salon 9, stand B41) en çok satan EP500 filmaşin ve çubuk kaynak makinası da dahil olmak üzere, tüm yüksek performanslı soğuk kaynak makinalarını sergileyecek. Ziyaretçiler ayrıca PWM'nin 30 mm'ye kadar  kaynak yapabilen P1500 makinasının gösterimlerini de izleyebilecekler.
Pnömatik olarak çalışan EP500'ün satışları 2021 yılında iki katından fazla arttı. Yeşil üretim girişimlerini desteklemek için enerji verimli ekipman arayan üreticiler arasında popüler olan EP500, merkezi bir hava kaynağına veya müstakil bir kompresöre bağlanabilir. Elektrik gücü yalnızca işletim sistemi için gereklidir.  Kurulum gerektirmeyen EP500, 5 mm ile 15 mm arası filmaşin ve çubuklar için uygundur, az bakım gerektirir, kullanıcı dostu, güvenilir ve emniyetlidir.
Daha büyük olan P1500 makina eşit derecede enerji verimlidir. Üç hidrolik pompa ile çalışır ve sadece 11Kw pompa motoru için elektrik gücü gerektirir.

Ayrıca, PWM'nin 0,10 mm - 1,20 mm arası ince teller için hafif el tipi manuel makinaları ve 0,30 mm - 6,50 mm arası teller için sabit tezgah üzerinde veya gezgin bir araba üstüne kullanılabilen bir dizi manuel ve tahrikli modelleri de sergilenecek.

PWM'nin hassas mühendislikle üretilmiş ürünleri, tam doğruluk sağlamak için şirket içinde tasarlanır ve yapılır ve test edilir. PWM, endüstri standardı soğuk kaynak çeneleri üretir ve belirli uygulamalar için özel yapım kaynak çeneleri de üretebilir.

Video gösterimleri, şirketin çok dilli web sitesinde izlenebilir, www.pwmltd.co.uk