19 Nisan 2024 Cuma

Kurumsal

Dergimiz 2007 yılından bugüne Türkçe ve İngilizce olarak 2 ayda bir yayınlanmakta olup Kablo ve Yan sanayi sektörlerinin sesi olmaya devam etmektedir.
 
Dergimiz dünya genelinde kablo ve yan sanayi ile ilgili 30’dan fazla sektörde faaliyet gösteren binlerce firmaya  ulaşmaktadır. 
 
Ayrıca Kablo ve Yan sanayi sektörlerini içeren tüm yurtiçi ve yurtdışı fuarlara standımızla katılarak fuar süresince katılımcı ve ziyaretçilere ücretsiz dergi dağıtımlarımız yapılmaktadır.
 
Wire & Cable Magazine KablosanTurkey dergisinde, reklamlarınızla yer alarak, firmanızı ve ürünlerinizi en ekonomik ve en ayrıntılı şekilde  binlerce firmaya tanıtabilir, yeni müşteriler kazanarak müşteri portföyünüzü genişletebilir ve satış hedeflerinize ulaşabilirsiniz. 
 
Ayrıca; E-dergi olarak, her ay 30 binden fazla firmaya gönderi yapılmakta, sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılmaktadır.
Web sitemizde, dergimize reklam veren firmaların logolarına link verilerek firma web sayfalarına yönlendirme sağlanmaktadır.
 
Rekabet ortamında ticari güven ve prestij açısından bir ayrıcalığı temsil eden Wire & Cable Magazine KablosanTurkey  dergisi içerisinde yapacağınız tanıtım geniş hedef kitlelerine, yeni pazarlara ulaşmanızı sağlayarak hızlı geri dönüşüm kuruluşunuza kalıcı prestij ve güçlü imaj kazandıracaktır.


Saygılarımızla.