14 Haziran 2024 Cuma

Boyss

Boyss

Boyss Petrokimya Teknik Satış Müdürü Sertaç Güler:
“Hedeflerinden ve prensiplerinden taviz vermeden
büyüyen ve gelişen Boyss Petrokimya, Türkiye ve yurtdışı pazarlarda aranan bir marka olmaya devam edecek.”

Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz eden profesyonel kadrosu ile kablo sektörü ağırlıklı olmak üzere müşterilerine hizmet veren Boyss Petrokimya, Türkiye ve yurtdışı pazarlarda aranan bir marka olma ülküsü ile çalışmalarına ve yatırımlarına devam ediyor.
Boyss Petrokimya Teknik Satış Müdürü Sertaç Güler ile firmaları, ürünleri ve hedefleri hakkında konuştuk.

Firmanızın kuruluşu hakkında bilgi verir misiniz?
Günümüz dünyasının müşterileri ve iş ortakları, hızla değişen ve her geçen gün daha da gelişen teknolojik yeniliklerle birlikte artık ürün tedariğinden daha fazlasına ihtiyaç duymaktadırlar. Boyss Petrokimya, tedarik ettiği ürün kalitesiyle birlikte müşteri ihtiyaçlarının her noktasında en iyi olma arzusuyla, hizmet vereceği sektörler ile bahsedilen tüm bu yenilikleri buluşturmak amacıyla 26.09.2017’de İstanbul-TÜRKİYE merkezli bir anonim şirket olarak kurulmuş ve ilk günden beri kuruluş amacını ilke edinerek faaliyetlerini sürdüren bir tedarikçi olma niteliği taşımaktadır.

Ürün çeşitleriniz nelerdir? Hangi sektörlere hizmet veriyorsunuz?
Ürün çeşitlerimiz: Termoplastik Ham Maddeler, Plastik Katkı Malzemeleri, Özel Kompaundlar.
Sektörlerimiz: Plastik, Kauçuk, Güzellik-Kişisel Bakım, Gıda, Ev Bakımı-Temizlik, Tarım, Boya-Yapı Kimyasalları Sektörlerine ürünlerimizi sunuyoruz.

Kablo sektörüne yönelik çözümleriniz nelerdir?
Boyss Petrokimya olarak biz ağırlıklı olarak kablo sektöründe hizmet vermekte olan bir firmayız. Bu anlamda müşterilerimize alışılagelmişin dışında bir hizmet sunmak her zaman temel önceliğimiz olmuştur. Çeşitli kablo uygulamalarında uzun yıllar deneyim kazanmış nitelikli teknik ekibimizin uygun gördüğü ve müşterilerimizin de ihtiyacı olan doğru ürün ya da ürünleri hızlı bir lojistik alt yapısı ile sektöre kazandırıyoruz. Ürünlerin deneme aşamalarından, teknik desteklerini verme ve onaylama aşamalarına kadar müşterilerimiz ile hep fikir alış verişi içerisinde olmak, oluşan dostluk ve güven ortamı üzerine ticaretimizi uzun yıllar beraber çalışarak sürdürmek temel felsefemizdir.

Ürünleriniz neden tercih ediliyor? Kalite standartlarınız ve bu konuya yaklaşımınız nedir?
Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz eden profesyonel kadromuz, kaliteli ve marka değeri yüksek olan ürün tedariğimiz, hızlı lojistik sürecimiz ve satış sonrası teknik destek birimlerimizle beraber müşterilerimize en doğru hizmeti vermemiz, Boyss Petrokimya’nın müşteriler tarafından tercih edilme sebebidir.

Yılın geride kalan bölümünü firmanız açısından değerlendirir misiniz?
Tedarik sürecinin kesintiye uğramasından kaynaklı olarak, müşterilerinin üretimlerinde yaşayabilecekleri sıkıntı ve zorlukların her zaman farkında olan firmamız Boyss Petrokimya, tedarik zincirinin kesintiye uğramaması adına yıllık iş planları yapar ve bu planlamalara ayak uydurabilen yurtdışı ve yurtiçi iş ortaklarıyla çalışma konusunda her zaman seçici ve titiz davranır. Önceden planlanmış programlar ve iş bölümleri sayesinde 3. Çeyreğe kadar tahmin edilenin altında kalmayan ve hatta birçok alanda öngörülerinin üzerine çıkan iş hacmimizi yılsonuna kadar sürdürmek niyetindedir.

Eklemek istedikleriniz…
Hedeflerinden ve prensiplerinden taviz vermeden büyüyen ve gelişen Boyss Petrokimya, Türkiye ve yurtdışı pazarlarda aranan bir marka olarak çalışmalarını sürdürüp yatırımlarına devam edecektir.