20 Mayıs 2024 Pazartesi

Sikora

Sikora

Kablolarda eksen kaçıklığı ölçümü
CENTERVIEW 8000, hatların en kaliteli kabloları üretmesini sağlar

15 yılı aşkın bir süredir SIKORA'nın CENTERVIEW 8000 cihazı, kablo hatlarında hat üzeri çap, eksen kaçıklığı ve ovalliğin güvenilir ölçümünü garanti etmektedir. Dünya çapında satılan 2.100'den fazla cihazla CENTERVIEW ürün ailesi endüstride bir standarttır.


Rakamlar bunu kanıtlıyor ki: Eksantriklik söz konusu olduğunda, CENTERVIEW 8000 standartlaşmıştır. Dünya çapındaki müşteriler, ürünlerinin kalite kontrolü için temassız ölçüm sistemine güvenerek, en yüksek ölçüm doğruluğunda hat üzerinde sürekli eksen kaçıklığı, çap ve ovallik ölçümü sağlar. Sistem, kablo boyutlarını ölçer ve ürün özelliklerini korurken minimum ham madde tüketimi ve maliyet tasarrufu sağlar. 0,25 mm'den (isteğe bağlı olarak 0,1 mm) 10 mm'ye ve 0,5 mm'den 25 mm'ye kadar olan çapları kapsayan iki model mevcuttur.
Ağ altyapısının genişletilmesi veya e-mobiliteye geçiş gibi geleceğe yönelik projeleri başarıyla yönetebilmek için yüksek kaliteli kablolara ve hatlara büyük bir talep var. CENTERVIEW 8000, geniş uygulama yelpazesine hizmet sunar. İnce koaksiyel kablolar, standart veri kabloları, otomotiv kabloları veya daha kalın akü kabloları olsun, sistem gerçekten çok yönlüdür ve her zaman en yüksek ürün kalitesini garanti eder.