24 Temmuz 2024 Çarşamba

Erse Kablo

Erse Kablo

Erse Kablo, Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği Onur Listesi’nde yükselmenin
gururunu yaşıyor


Elektrik ve Elektronik İhracatçılar Birliği (TET), Türkiye geneli elektrik ve elektronik sektöründe en çok ihracatı gerçekleştiren ihracat liderlerine ödüllerini dağıttı. Erse Kablo, “2022 Yılı Elektrik & Elektronik İhracat Onur Listesi”nde yükselerek 32. sırada yer almanın gururunu yaşıyor.
Erse Kablo ihracat pazar paylarında İngiltere, Almanya, Avusturya, Sırbistan, Macaristan olmak üzere Avrupa, Asya, Ortadoğu, Körfez Bölgeleri’yle beraber 50’den fazla ülkeye yaptığı ihracatla altyapı, inşaat ve endüstri sektörlerindeki yurtdışı pazarlarda Erse markasını ön plana çıkararak güçleniyor. Erse Kablo yurtdışı pazarlar için bölgesel satış ve iş geliştirme stratejilerini şekillendirerek; yurtdışı fuarlara katılımıyla Ervital, Ervital Fire Safe Cable ve Ervital Fire Safe Gold Cable ürün markalarının pazarlama iletişimi faaliyetlerini de artırarak global pazarlarda ilerlemeye devam ediyor.
Erse Kablo, 2022 yılında da global gelişmeleri yakından takip ederek, modern test laboratuvarlarına yaptığı yatırımlarla birlikte ulusal ve uluslararası belgelerinin güncelliğine önem veriyor. Erse Kablo, Ar-Ge Merkezi ile teknik üniversite sponsorlukları ve yeni Ar-Ge Merkezi projeleriyle sektörümüze artı değer kazandırırken; teknik üniversitelerle yaptığı iş birlikleriyle kablo ve mühendislik alanında ilerlemek isteyen öğrencilerimize destek veriyor.
Erse Kablo, marka değeri yüksek zayıf akım kablo ürün gruplarındaki üretimiyle uluslararası ticaretin ve marka bilinirliğinin artması için stratejiler geliştirerek, ülkemizin ekonomisine ihracat ile katkı sağlamanın gururunu yaşıyor. Erse Kablo Genel Müdürü Selami Sivritepe, “Ürün ve hizmet kalitemiz ile iş ortaklarımıza hızlı çözüm önerileri sunuyoruz. Firmamız iş ortaklarımızla beraber, karşılıklı güvene dayalı ilişki yönetimine sahip. Kurumsal değerlerimiz içinde yer alan bu önemli konunun Erse’deki tüm ekiplere yansımasından memnuniyet duyduklarını” belirtti. Erse Kablo Üst Yönetimi; bu başarıda emeği geçen, değerli ekibine ve iş ortaklarına teşekkürlerini sunduklarını dile getirerek, bu değerli ödülü almaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.