24 Temmuz 2024 Çarşamba

setic, pourtier

setic, pourtier


SETIC, POURTIER ve C2S

Wire Eurasia Turkey 2023 – Stand 500D

 


Kablo üretim ortaklarınız SETIC, POURTIER ve C2S, 24-27 Mayıs tarihleri
​​arasında Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan Wire Eurasia'ya katılmaktan gurur duyar.

İlk kez Wire Tech İstanbul bünyesinde özel bir alanda yer alacak olan wire Eurasia fuarında SETIC ekibi 500D numaralı stantta müşterilerini ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

“Bundan birkaç yıl sonra Türkiye, sektörümüz için büyük bir pazar olmaya devam ediyor. Ticaret fuarının genişletilmesi bizim için önemlidir ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilir. Bunun bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

SETIC, örneğin tek adımda her türlü eşleştirme sürecini sağlayan Grup Twinner serisi sayesinde özel, kontrol, veri ve LAN kabloları makinelerinde liderdir.

SETIC ve POURTIER, tüm çözümlerimizi temsil eden 630 mm'den 2500 mm'ye kadar çok çeşitli Tek bükümlü makineler geliştirdi: çok yönlülük (LAN, kontrol, enstrümantasyon, veri, pil… kablo) ve esneklik (döşeme, büküm, tel zırhlama süreci).

 

1000, 1250, 1600mm gibi farklı boyutlardaki bobinler için bir tek büküm ödeme olarak ve bir sarım olarak kullanılan yüksek hızlı Çift tek büküm hatları, tek hatta 3 çözüm sunuyor: Tam ters büküm yukarıya serme ve 2 ayrı döşeme hattı (merkezi bir ters büküm ödemesi kullanarak Çoklu geçişlerde kablo yapma imkanı). "Bu çözüm, müşterilerimize tüm Enstrümantasyon, Kontrol, Demiryolu, veri, Özel ve Akü kabloları için en iyi ürün kalitesini, Çok Yönlü bir üretim hattını ve Uygun Maliyetli bir çözümü sunuyor".

 

SETIC Yüksek Hızlı Büyük Çift Bükümlü 2000 mm tipi “TC 2000-4M”, 7 ila 61 telli büyük çıplak iletkenleri 1000 TPM'ye kadar bükmek için çok ilginç bir alternatif, bakır ve alüminyum, yuvarlak veya düz sektör (61 telli tek sıralı üretim (sıkıştırılmış) ve sıkıştırılmış) 400 mm2 Cu ve 500 mm2 Alu'ya kadar).

Makine, kompakt ve çok modern bir tasarım sunar: tüm AC motorlar, tek yay, Bluetooth iletimi, makine için büyük makara, Çift Sepet Tipi  “Bobinsiz çözüm”.

 

 

SETIC, büyük çift bükümlü bükümlü / kablolayıcılara ek olarak, kapsamlı bir yüksek hızlı çift bükümlü demetleyici ürün yelpazesi sunar. 630 /800 mm çift bükümlü demetleyiciler, 7, 19, 37 telleri (Unilay yapısı) demetlemek veya Data/Enstrümantasyon/özel kablolar için yalıtımlı tellerin döşenmesi için tasarlanmıştır.

POURTIER, her türlü güç kablosunu üretmek için ağır hizmet tipi döner makinelere (sert ve evrensel teller, tek bükümlü kablolar, makaralı bükümlüler) odaklanır: havai, Yüksek Gerilim ve Ekstra Yüksek Gerilim ve denizaltı kabloları.

C2S, dönen ekipmanın markası ne olursa olsun tüm tel ve kablo üretim hatlarıyla ilgilenir ve kablo makinelerinin daha yüksek performans düzeyi ve daha uzun kullanım ömrü ile ilgilenen herkes için doğru ortak olmaya devam eder.

 

BOW TECHNOLOGY, yeni nesil çok amaçlı “GreenBow2+” da dahil olmak üzere, TÜM boyutlar ve TÜM çift bükümlü ekipman markaları için özelleştirilmiş yaylar satmaktadır.